ЗСУ можуть до грудня просунутися на Донбасі та звільнити Херсон — The New York Times

ЗСУ можуть до грудня просунутися на Донбасі та звільнити Херсон — The New York Times

Окремі російські підрозділи можуть зламатися під тиском, тому наступні тижні стануть вирішальними для України.


Джерела в американській розвідці заявляють, що ЗСУ мають усі шанси досягти успіхів на півдні та сході протягом наступних шести тижнів.

Видання The New York Times пише про перспективи російсько-української війни.


Окремі підрозділи сил РФ під українським натиском можуть розвалитися, що дозволить Україні відновити контроль на Херсоном і містами на Донбасі, пише видання.

Загалом же бойові дії, ймовірно, триватимуть ще принаймні кілька місяців, хоча більш точних прогнозів американські та українські посадовці не дають. Важливими чинниками, які вплинуть на перебіг подій, є погодні умови взимку, готовність Путіна до ескалації та випробування єдності Заходу високими цінами і мінусовими температурами.


Серед переваг, які наразі має Україна, Мейсон Кларк з Інституту дослідження війни зазначає можливість обирати цілі для атак, адже ініціатива зараз на боці ЗСУ. Ризиком він називає надмірно розтягнуті шляхи постачання української армії. Перспективною ціллю деякі американські посадовці вважають трасу 66 на Луганщині, яку Росія використовує для забезпечення окупантів.

Він також зазначив, що Україна навряд чи зможе повністю розбити російські війська найближчим часом, однак динаміка війни може змінитися навесні.


Залиште свій коментар