«Бомбонуть, щоб не було»: жінка, яка просила Росію вдарити по Черкасах, сяде на 10 років

«Бомбонуть, щоб не було»: жінка, яка просила Росію вдарити по Черкасах, сяде на 10 років

Черкащанка визнала вину в інкримінованих їй злочинах і розкаялася, що було враховано під час визначення покарання.


Жінка, яка просила Росію розбомбити Черкаси, сяде на 10 років.

Придніпровський районний суд Черкас виніс вирок у справі Тетяни Дробот, яку обвинувачували у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність України.


Про це повідомляє видання «18000».

Згідно з матеріалами справи, на початку березня жінка переслала своїй сестрі, яка проживає в Росії, а також двом своїм подругам фотографії фортифікаційних споруд у центрі Черкас. Світлини обвинувачена супроводжувала підписами «бомбонуть, шоб їх тут не було».


Окрім того, Дробот поширювала в забороненій соціальній мережі інформацію, що виправдовує анексію українських міст.

На початку квітня жінку затримали. Відтоді вона перебувала в Черкаському слідчому ізоляторі.


Колегія суддів, за головуванням суді Владислава Константина, слухала справу понад пів року та врешті винесла вирок у вигляді реального ув’язнення для Дробот терміном 10 років.

Жінка визнала вину в інкримінованих їй злочинах і розкаялася, що було враховано під час визначення покарання. Крім того, вона отримала позитивні характеристики за місцем проживання від очільника ОСББ, який розповів, що Дробот доглядала за клумбою та висаджувала квіти, йдеться в повідомленні.

Мінімальне покарання за інкриміновану жінці державну зраду – 15 років ув’язнення, втім нижня межа була переглянута, враховуючи каяття та пом’якшувальні обставини.

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції. До набуття ним законної сили жінка перебуватиме в СІЗО. Їй та її чоловікові також повернуть вилучену комп’ютерну техніку та мобільні телефони.

Залиште свій коментар