«Захищав Батьківщину з 2014 року»: раптово обірвалося життя українського героя

«Захищав Батьківщину з 2014 року»: раптово обірвалося життя українського героя


Життя українського військового трагічно обірвалося при виконанні військового обов’язку

Про це повідомили на Facebook сторінці Мізоцька міська бібліотека.Лук’янчук Сергій Васильович народився 27 травня 1981 р. у селищі Мізоч.

По закінченні школи у 1998 році вступив у залізничне ПТУ, де навчався на помічника машиніста, а в 1999 році був призваний на службу в армію. Спочатку потрапив у Хмельницький навчальний корпус Та ракетної дивізії, де навчався на сержанта.

Читайте також:   Украинцы рассказали, в каких магазинах продают "запрещенку" (фото)

Захищав батьківщину Сергій з 2014 року, коли був призваний на службу в зону АТО. Коли закінчився термін служби – підписав контракт на службу у Збройних Силах України до кінця особливого періоду.
В пам’ять про сина у мами Тамари Федосіївни залишився «Орден матері бійця АТО», який вона отримала в 2018 році від Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна», а також «Подякою» за гідне виховання сина Сергія, що надійшла з військової частини, де він служив.


Але 19 травня прийшла страшна звістка — Лук’янчук Сергій Васильович раптово помер, виконуючи свій військовий обов’язок.

Також ми писали, на передовій загинули двоє українських військовослужбовців — Ярослава Никоненко і Юрій Громович, першу — називали Ангелом, молода дівчина пішла воювати з-за свого покійного батька і отримала ворожу кулю снайпера на Донбасі. Українські бійці помстилися ворогові за втрати:«Сьогодні хочемо показати вам відео успішної бойової операції розвідувальної групи К-2 не з БПЛА, як зазвичай, а з самих вогневих позицій, щоб ви змогли відчути свою присутність поруч з нами в бою». Після постійних обстрілів бойовиків і втрати українців, вітчизняні розвідники К-2 пішли на справу — воїни добряче вдарили по ворогу.

Залиште свій коментар

Loading...