«Захищав Батьківщину з 2014 року»: раптово обірвалося життя українського героя

«Захищав Батьківщину з 2014 року»: раптово обірвалося життя українського героя

Життя українського військового трагічно обірвалося при виконанні військового обов’язку
Про це повідомили на Facebook сторінці Мізоцька міська бібліотека.

Лук’янчук Сергій Васильович народився 27 травня 1981 р. у селищі Мізоч.


По закінченні школи у 1998 році вступив у залізничне ПТУ, де навчався на помічника машиніста, а в 1999 році був призваний на службу в армію. Спочатку потрапив у Хмельницький навчальний корпус Та ракетної дивізії, де навчався на сержанта.

Захищав батьківщину Сергій з 2014 року, коли був призваний на службу в зону АТО. Коли закінчився термін служби – підписав контракт на службу у Збройних Силах України до кінця особливого періоду.
В пам’ять про сина у мами Тамари Федосіївни залишився «Орден матері бійця АТО», який вона отримала в 2018 році від Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна», а також «Подякою» за гідне виховання сина Сергія, що надійшла з військової частини, де він служив.

Але 19 травня прийшла страшна звістка — Лук’янчук Сергій Васильович раптово помер, виконуючи свій військовий обов’язок.

Також ми писали, на передовій загинули двоє українських військовослужбовців — Ярослава Никоненко і Юрій Громович, першу — називали Ангелом, молода дівчина пішла воювати з-за свого покійного батька і отримала ворожу кулю снайпера на Донбасі. Українські бійці помстилися ворогові за втрати:«Сьогодні хочемо показати вам відео успішної бойової операції розвідувальної групи К-2 не з БПЛА, як зазвичай, а з самих вогневих позицій, щоб ви змогли відчути свою присутність поруч з нами в бою». Після постійних обстрілів бойовиків і втрати українців, вітчизняні розвідники К-2 пішли на справу — воїни добряче вдарили по ворогу.

Залиште свій коментар


Loading...