Другому терміну бути? Зеленський зробив важливу заяву!

Другому терміну бути? Зеленський зробив важливу заяву!


Президент України Володимир Зеленський заявив, що йому не вистачить однієї президентської каденції для виконання всіх передвиборчих обіцянок.

Про це він повідомив на пресконференції за підсумками свого президентства 20 травня. Зокрема, Зеленський відповів на питання, чи достатньо йому одного президентського терміну для того, щоб виконати всі обіцянки, які він дав українському народові.“Я не знаю. Щиро, однією (каденції – Ред.) не вистачить”, – зазначив президент.Більш того, він додав, що, якщо матиме більшу підтримку українського народу, то, подумає над тим, щоб балотуватися на другий президентський термін.

«ЧИ ЗАСЛУГОВУЮ Я БУТИ СЛУГОЮ НАРОДУ? ЧИ ЗАСЛУГОВУЮ Я БУТИ ПРЕЗИДЕНТОМ? Я ЗА РЕЙТИНГАМИ НЕ ГАНЯЮСЬ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ, ЯК НАРОД ДО МЕНЕ СТАВИТЬСЯ, МОВЛЯВ, ЧИ ЗАСЛУГОВУЮ Я БУТИ ПРЕЗИДЕНТОМ. ЯКБИ ЗАРАЗ БУЛИ ВИБОРИ, Я Б В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ ОТРИМАВ 75%, А В ПЕРШОМУ ТУРІ – НАВІТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ БУЛО», – ЗАЗНАЧИВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Очевидно, Зеленський дуже важко сприймає програші і критику. Не любить говорити про невдачі. Дуже хоче бути хорошим хлопцем. Це прям його ахіллесова п’ята психологічна. Одна з найбільших, крім сім’ї звичайно – тільки на питання про неї він реагує ще більш гостро.Залиште свій коментар
Читайте також:   Нардепы пришли в Раду в защитных масках. Фото

Loading...