Залишився лише попіл: українські захисники показали фото з місця падіння збитого вертольота РФ

Залишився лише попіл: українські захисники показали фото з місця падіння збитого вертольота РФ

На Харківщині українські захисники з 93-ї бригади Холодний Яр збили російський вертоліт Ка-52 «Алігатор». «Пташка» окупантів вартістю приблизно 15 млн доларів згоріла фактично повністю.


Фотографіями з місця падіння Ка-52 воїни ЗСУ поділилися на Facebook-сторінці своєї ОМБр. Офіцер на ім’я Ярослав зазначив: їм було шкода витрачати Stinger на гелікоптер, тому удар завдали звичайною «Іглою» – радянським переносним зенітним ракетним комплексом.

Вийшло, що дорогий Ка-52 противника зазнав поразки від «зброї за 100 доларів», за яку заплатили ще за СРСР.


«Вночі ворожі вертольоти заходили дуже низько. Вони кружляли над нашими позиціями, не даючи можливості навіть підняти голову. І хлопець-зенітник, прикомандований у мій підрозділ, випустив по них дві ракети. Одна, щоправда, потрапила в пастку, а інша збила Ка- 52. Він упав», – розповів Ярослав.

Вертоліт РФ упав на поле

Після цього літаки РФ намагалися залетіти на українські позиції та вдарити ракетами, але дії супротивника не були успішними.


Виявилося, що гелікоптер впав далеко від місця розташування воїнів ЗСУ, ближче до ворога. Наші Герої змогли підійти туди лише вночі.

«А вдень літали туди дроном, щоб розглянути його уламки, що згоріли, докладніше», – зазначив офіцер 93-ї бригади Холодний Яр.


Ярослав уточнив, що в їхньому районі окупанти намагаються вести активний обстріл за допомогою артилерії та авіації, щоб захопити важливу розв’язку.

Від ворожого вертольота залишилися лише дрібні деталі та попіл
Повідомлення пресслужби військових.
Скриншот Facebook 93-й ОМБр Холодний Яр.
Залиште свій коментар