Зеленський: суспільство не хоче переговорів із Росією, подумайте про Бучу, можемо воювати і 10 років

Зеленський: суспільство не хоче переговорів із Росією, подумайте про Бучу, можемо воювати і 10 років


Україна не вестиме перемовин з Росією, якщо та продовжить висувати ультиматуми. Шанси на дипломатичний діалог з кожним днем і з кожним новим злочином окупантів, про який стає відомо, знижуються.

Українське суспільство дедалі менше хоче переговорів з державою, яка мріє стерти українську націю з лиця землі — і воліє обрати хай тривалий, але опір окупантам. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN заявив президент Володимир Зеленський.


Глава держави наголосив, що завжди був готовий до переговорів з агресором заради миру. Однак страхітливі злочини російських окупантів лишають все менше простору для дипломатії.

«Як я вже казав раніше, яка ціна всього цього? Це люди. Багато людей, яких убили. І хто в результаті за це все платить? Україна. Тільки ми. Для нас це справді висока ціна», — сказав Зеленський.


Президент переконаний, що з кожним днем шанси на те, що переговори з Кремлем можуть завершитися підписанням мирного договору, зникають. Бо з кожним новим злочином Росії, з кожним новим загиблим, закатованим, скривдженим співвітчизником українці все менше готові говорити з агресором.

«Шанси щодня зменшуються. Згадайте Бучу, Волноваху, Бородянку, Маріуполь. Настає час, коли ніхто не хоче розмовляти. Наше суспільство не хоче, щоб ми продовжували переговори…Ми можемо битися з Російською Федерацією і 10 років», – переконаний Зеленський.


Залиште свій коментар