Закопали тіло та знищили засоби зв’язку: стали відомі обставини вбивства водія BlaBlaCar Познякова

Закопали тіло та знищили засоби зв’язку: стали відомі обставини вбивства водія BlaBlaCar Познякова

Пошук місця поховання тіла Познякова ускладнювався суттєвими змінами рельєфу за п’ять з половиною років.В СБУ оприлюднили обставини вбивства водія BlaBlaCar Тараса Познякова, тіло якого виявили за п’ять з половиною років, які минули з часу вбивства. Тіло знайшли поблизу траси «Житомир — Київ».

Слідство отримало інформацію щодо обставин вбивства Познякова. За цими даними безпосередньо застрелив львів’янина громадянин Росії Луан Кінгісепп з пістолета «ТТ».


Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на власні джерела.

Кінгісепп зі своїм «побратимом» Дмитром Голубом закопали тіло вбитого та знищили засоби зв’язку, а автомобіль Audi A6 вбитого заховали в одному з гаражних кооперативів у Києво-Святошинському районі Київської області у знайомого Голуба (машину знайшли правоохоронці за кілька днів).


Співрозмовник УП зазначає, що пошук місця поховання тіла Познякова ускладнювався суттєвими змінами рельєфу за п’ять з половиною років, які минули з часу вбивства.

До пошукових робіт залучалася важка техніка, а також застосовувалося спеціальне технічне обладнання — георадар EASY RAD — GPR, що використовується відділом репатріаційних заходів та пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва ГШ ЗСУ.

Українська правда

Головний підозрюваний у вбивстві таксиста — Кінгісепп Луан, у березні 2019 року він загинув внаслідок вибуху саморобної вибухівки у квартирі на столичному проспекті Науки, після трьох років міжнародного розшуку. Луан народився у Російській Федерації, був відомий на прізвисько «Лука».

Залиште свій коментар