ЯКУТСЬКИЙ МАЙСТЕР ЗЛІПИВ УЖЕ ТРАДИЦІЙНИЙ ДЛЯ РОСІЇ СИМВОЛ РОКУ: “НІБИ І РУХАЄ ЛАПКАМИ, АЛЕ ПО СУТІ — Г*ВНО” (ФОТО, ВІДЕО)

ЯКУТСЬКИЙ МАЙСТЕР ЗЛІПИВ УЖЕ ТРАДИЦІЙНИЙ ДЛЯ РОСІЇ СИМВОЛ РОКУ: “НІБИ І РУХАЄ ЛАПКАМИ, АЛЕ ПО СУТІ — Г*ВНО” (ФОТО, ВІДЕО)

Соцмережі з небувалим “захопленням” відреагували на новий витвір скульптора з Якутії, який створює символи року з коров’ячого лайна.


Відомий на теренах Росії скульптор із Якутії Михайло Боппосов виліпив із коров’ячого лайна новий “шедевр” — символ 2023 року. Цього разу скульптура гігантського зайця (кролика) не тільки вирізняється специфічним ароматом, але й уміє рухати лапками — б’є в барабан.

Російські пропагандисти з нетерпінням очікували, коли майстер завершить свою роботу, і в середу, 28 грудня, повідомили про завершальний “акорд”.


Михайло Боппосов встиг саме до відкриття шкільної ялинки в якутському селі Уолба. На радість, так би мовити, дітям.

У коментарях пропагандистам скульптор нарікав, що матеріалу для нового витвору цього року було менше, бо він припинив тримати худобу. Але, на щастя, майстрові допомогли брати.


Вкластися в терміни теж було непросто, бо грудень цього року видався теплим. А щоб коров’ячий гній добре тримався купи, потрібен мороз. Щоправда, фігура зайця, окрім вух та двох лап, не має особливих витонченостей, створена за принципом сніговика і фактично є двома купами — більшою (тулуб) та меншою (голова).

Особливістю цьогорічної скульптури є те, що в руки зайця встромлені палички. За допомогою простого механізму вони рухаються і б’ють в барабан.


Загалом це вже 12-й шедевр, створений майстром-якутом, таким чином він виліпив усі фігури з циклу Східного календаря. Які скульптури він ліпитиме надалі — невідомо.

Тим часом у соцмережах бурхливо реагують на появу нового символу року.

 

“Усе правильно. Яким буде рік, такий і виріб. Зайця г*вняного. А якщо підтримуєш війну, значить, і ти зроблений із того ж матеріалу, що й кролик”, “Це натяк росіянам. Наступного року переходитимете на все вітчизняне. Воно буде, як цей кролик — начебто і ворушить лапками, але по суті — г*вно”, «Дайте вже «художнику» нормальний матеріал. Інакше це ніколи не скінчиться”, — пишуть у соцмережах.

 

«Російське мистецтво бере нові висоти! Заздри, Європа та Америка! Вшановуємо новорічні традиції”, «Цього разу традиційна фігура з гною не така масштабна, але вираз обличчя зайця багато говорить про те, як скульптор пережив цей рік», “Чого-чого, а г*вна у них навалом — і в душах, і у мізках, і у житті», — зауважують в коментарях.

Залиште свій коментар