Тіла 31 дитини серед 1116 цивільних знайшли у чотирьох деокупованих областях – Нацполіція

Тіла 31 дитини серед 1116 цивільних знайшли у чотирьох деокупованих областях – Нацполіція

На деокупованих територіях Донецької, Миколаївської, Херсонської та Харківської областей правоохоронці виявили 1 116 цивільних тіл, зокрема 31 дитину.
Про це на брифінгу повідомив начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції, генерал поліції третього рангу Олексій Сергєєв.

– З початку деокупаційних заходів у Донецькій, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях виявлено тіла 1 116 цивільних осіб, з них 31 тіло дитини. За вчорашній день у Херсонській області виявлено тіла трьох осіб, – сказав він.

За його словами, у деокупованих районах слідчі задокументували 5 398 воєнних злочинів. Загалом від початку повномасштабної війни поліція відкрила понад 53,7 тис. кримінальних проваджень за фактами скоєння військовослужбовцями Росії та їхніми пособниками кримінальних правопорушень.


Найбільше проваджень – 42 тис. – розпочато за статтею 438 Кримінального кодексу (порушення законів та звичаїв війни). За статтею 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) відкрито понад 9 тис. справ.

– За статтею ККУ щодо колабораційної діяльності відкрито понад 2 200 справ. За фактами співпраці з країною-агресором 452 колаборантам вже повідомлено про підозру, а 243 кримінальні провадження цієї категорії спрямовані до суду, – зауважив представник Нацполіції.

Залиште свій коментар