Останні новини
Головна / Стрічка новин / Інше / “Я зміг”, – український боєць Саленко після поранення робить перші кроки (відео)

“Я зміг”, – український боєць Саленко після поранення робить перші кроки (відео)

“Я зміг”, – зробивши перші кроки, з неприхованою гордістю сказав Євген Саленко, боєць батальйону “Донбас” з позивним “Альпініст”, який отримав важкі поранення під Широкино, через наслідки яких він довгий час пересувався за допомогою інвалідного візка.

Кадри, на якому відображені перші самостійні кроки героя, зроблені ним після тривалого періоду майже повної нерухомості, розмістив в Twitter блогер “Позивний Колим”.


На відео помітно, що перші кроки даються Саленко з колосальними зусиллями, ціною неймовірних зусиль. Але він все ж йде по лікарняним коридором, бажаючи довести і собі, і всім іншим, що цей невеликий шлях, хоч і величезний успіх, але в той же час і початок довгого шляху, результатом якого буде можливість жити повноцінним життям.

Читайте також:   Stay at home. Как выглядеть стильно в домашней обстановке

 

У коментарях користувачі соцмережі захоплювалися мужністю і героїзмом бійця, його силою волі і духу. Писали, що показують це відео дітям, щоб у них був приклад успішної боротьби з дуже несприятливими обставинами і перемоги над ними.

І, зрозуміло, бажали Євгену Саленко якнайшвидшого одужання і міцного здоров’я на довгі роки, дякували за патріотизм і самовідданість.

Залиште свій коментар

Loading...