Хапався то за скрипку, то за автомат: загинув Український Герой Роман Барвінок-Скрипаль

Хапався то за скрипку, то за автомат: загинув Український Герой Роман Барвінок-Скрипаль

У бою проти російських окупантів у суботу, 20 серпня, загинув 29-річний військовослужбовець, музикант і активіст Роман Барвінок-Скрипаль. Спочатку він був добровольцем, потім воював у лавах УДА та у морській піхоті. 


Батько Романа загинув на війні із загарбниками трохи більше двох місяців тому. Про це у Facebook повідомила офіцер Збройних сил України Олена Білозерська, – пише Оbozrevatel

Він воював із РФ з 2016 року.


Вона розповіла, що Роман був талановитим скрипалем, він заробляв музикою та не підлягав призову через поганий зір, проте пішов захищати батьківщину. За роки війни боєць став професійним кулеметником.

“По черзі просто в окопі брався то за кулемет, то за скрипку. Коли він грав, бувало, що припинялася стрільба, бо наші слухали і вороги теж.  Ще він добре грав на гітарі і непогано співав. Про унікального бійця телевізійники зняли не один сюжет. Він всюди тягав із собою ноти і кожну вільну хвилину намагався вдосконалювати свою музичну майстерність. Казав, що грає погано, що фальшивить, щоправда, ніхто, крім нього, цього не помічав”, – розповіла Білозерська.


Скрипаль загинув 20 серпня.

Воїна нагородили орденом "За мужність".


У березні цього року Скрипаль був поранений, та все одно прикривав відхід побратимів, а потім, коли всі вже вийшли, кілька кілометрів сам добирався до медиків. За це воїна нагородили орденом “За мужність”.

“Про нагородження, побачивши знайоме прізвище в указі президента, йому повідомила я. Він був дуже здивований і щиро вважав, що не зробив нічого, гідного нагородження. Після шпиталю повернувся на фронт. Тоді, між іншим, його дружині повідомляли, що він загинув. Тоді обійшлося. А зараз це правда”, – написала військовослужбовиця.

У Романа залишилися дружина та дитина.

Роману було 29 років.

Залиште свій коментар