Вступ України до НАТО: Зеленський провів доленосну зустріч зі Столтенбергом

Вступ України до НАТО: Зеленський провів доленосну зустріч зі Столтенбергом

Президент України Володимир Зеленський перебуває у США, він бере участь у 74-ій Генеральній асамблеї ООН. Відомо, що він зустрічався з генсекретарем НАТО Йенсом Столтенбергом й обговорював вступ України до Північного альянсу.

Про це повідомив Столтенберг на прес-конференції в Колумбійському університеті.

«Коли я зустрічався із Зеленським у Нью-Йорку пару днів тому, він підіймав питання членства України в НАТО«, — зазначив Столтенберг.Йенс Столтенберг

Йенс Столтенберг

Одна генсекретар НАТО не назвав можливих термінів чи дат, коли Україна зможе приєднатися до Альянсу.  Столтенберг аргументував це тим, що «не йому про це говорити». Також Столтенберг підкреслив, що Україні зараз потрібно фокусуватися на проведенні реформ. Зокрема, модернізувати сферу оборони та внутрішньої безпеки, а також посилити верховенство права.

​​Окрім цього Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем. Зустріч також пройшла на полях Генасамблеї ООН, повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленський подякував Генеральному секретареві за гуманітарну підтримку громадян України, постраждалих від російської агресії. Крім того, Володимир Зеленський закликав ООН здійснювати активну роботу з моніторингу порушень прав людини на тимчасово окупованих територіях України.Залиште свій коментарLoading...