Вони не раби: на Буковині батьки відмовляються віддавати у школу 4 дітей, бо визнають лише «природний закон»

Вони не раби: на Буковині батьки відмовляються віддавати у школу 4 дітей, бо визнають лише «природний закон»

Батьки від початку навчального року відмовляються відпускати дітей у школу.


У Чернівецькій області батьки відмовляються віддавати у школу своїх 4 дітей, мотивуючи це тим, що соціум негативно на них впливає, а їхня родина веде спосіб життя, «наближений до природнього».

Про це йдеться у рішенні Путильського районного суду Чернівецької області.


Так, батька 4 дітей з Буковини суд звинувачував у тому, що його діти не ходять у школу. Під час судового засідання чоловік пояснив, що його родина веде спосіб життя «наближений до природнього», а соціум негативно впливає на його дітей.

Як повідомляє газета «Карпати», на запитання судді, чому діти чоловіка від початку навчального року не відвідують школу, той відповів, що «вони не раби і мають повний вибір».


«Вони нікому нічого не винні», — сказав чоловік.

Дружина відповідача додала, що у 10 класі під час перерви її сина побили. На це жінка зауважила, що в «школі ніхто не відповідає за життя дітей».


Суддя наголосила, що родина все одно повинна забезпечити своїх дітей освітою. На це чоловік заявив, що він визнає лише «природний закон життя», а його діти нібито отримують «сімейну освіту»

«А це вище, ніж освіта соціальна. Я відмовився від школи. Я свідомо написав заяву – «відмовляюся від соціального навчального впливу на формування свідомості моїх дітей», — пояснив батько дітей.

Суд визнав чоловіка винним у невиконанні батьківських обов’язків та присудив 850 грн штрафу. Також багатодітний батько повинен сплатити 454 грн судового збору.

Залиште свій коментар