Шмигаль пояснив, що буде з тарифами на комунальні послуги та назвав ціни

Шмигаль пояснив, що буде з тарифами на комунальні послуги та назвав ціни

Глава уряду запевнив, що тарифи будуть стабільними протягом усього опалювального сезону 2021-2022 років.Протягом найближчого пів року, під час опалювального сезону 2021-2022 років, в Україні не підвищуватимуть тарифи на комунальні послуги.

Про це 11 листопада в прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1» запевнив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.


«Ціни і тарифи залишаються стабільними — такими як і були. Навіть стають меншими — наприклад, на електроенергію. Або стають значно меншими, ніж сьогодні є в Європі або в світі — як ціна на газ для населення 7,96 грн. Ключове: тарифи і ціни незмінні протягом опалювального сезону, і вони помірні для людей», — сказав глава держави.

Тарифи на електроенергію для населення від 1 жовтня 2021 року:

  • споживання до 250 кВт-год на місяць — 1,44 грн за кВт-год;
  • споживання понад 250 кВт-год на місяць — 1,68 грн за кВт-год (за весь обсяг споживання).

«Ціни. Електроенергія — 1,44 грн для 80% громадян, 1,68 грн — незміниий тариф для усіх інших, хто використовує понад 250 кВт», — уточнив Шмигаль.


Тарифи на газ для населення на опалювальний сезон:

  • 7,96 грн за один кубометр — річний тарифний план «Фіксований» від «Нафтогазу».

«Газ — 7,96 грн для всіх пропонує «Нафтогаз». Ціни навіть для тих, хто попадає на постачальника «останньої надії», кого «кинули» приватні постачальники, також платять 7,96 грн», — зазначив глава держави.

Також мають бути стабільними й тарифи на теплопостачання та гарячу воду.

«Ціни на тепло — ми підписали меморандум з місцевим самоврядуванням, дали частину податку з доходів фізичних осіб, частину з акцизу, віддали місцевому самоврядуванню наступного року. Це понад 30 млрд грн, яких повністю достатньо, щоб органи місцевого самоврядування спокійно втримали тарифи на тепло і гарячу воду на минулорічному рівні. Ті громади, де індекс податкоспроможності недостатній, — це близько 60 громад, — ми їх підтримуємо окремою субсидією», — пояснив Шмигаль.

Залиште свій коментар