Військовий експерт оцінив, як надовго українці зупинили ворога, знищивши склади окупантів

Військовий експерт оцінив, як надовго українці зупинили ворога, знищивши склади окупантів

Українці вправно опановують зброю від партнерів і ускладнюють життя ворогу, але до переломного моменту, який наблизить перемогу, ще ми не наблизились.


Нещодавно була опублікована мапа ударів ЗСУ по тилових складах рашистів на окупованій території і зараз у них у глиб до 100 км немає безпечних місць для накопичення боєприпасів. Але військовий експерт Петро Черник в ефірі «Єдиного марафону» у слоті ТСН каже, що це, безумовно, успіх українців, але зупинить це ворогів ненадовго.

Він відмічає, що українці вправно навчились користуватись новою зброєю, від партнерів, цьому свідчать знищені склади і це суттєво ускладнить життя окупантам. «Противник тримав свої склади на глибині до 50 км. І завозив їх туди великими ешелонами залізницею. Однозначно він цього робити більше не зможе. Він буде змушений зупинятися на адміністративній лінії українського кордону, вглиб, далі, ніж за 100 км і всі ці вантажі вручну перевантажувати на вантажівки. Це ускладнить йому логістику в рази», — каже експерт.


Також доброю новиною в цьому є, що буду відриватись особовий склад із передової для перезавантаження знаряддя. Але Черник радить не дуже тішитись із цього, адже це ще не той переломний момент, якого всі очікують.

Він підкреслив, що загроза для України зберігається на усіх напрямках. Та заспокоює, що одночасно по всіх одночасно ворог наступати не може, але для концентрованих, точок ударів перегрупованих сил для цього вистачає. Де саме вдарять спрогнозувати не можливо, тож треба бути готовими до ударів будь –де.


Черник каже, що оперативної паузи, про яку напередодні заявили окупанти, насправді немає, адже це означало б повне припинення вогню. «Ми якісно нищимо їхні боєкомплекти, і вони думають як поширювати їхню власну логістику і забезпечувати передову снарядами. На мій погляд, до 5-6 днів максимум, до тижня, вони напрацюють цю логістику. Все перезавантажать на вантажівки і почнеться нова хвиля битви за Донбас», — каже експерт нагадуючи, що вийти на адміністративні кордони Донецької і Луганської області для ворога є пріоритетом.


Залиште свій коментар