«Вигнанець»: у мережі відреагували на вимушену «втечу» Лаврова із зустрічі міністрів G20 після бойкоту

«Вигнанець»: у мережі відреагували на вимушену «втечу» Лаврова із зустрічі міністрів G20 після бойкоту

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров змушений достроково залишити зустріч глав МЗС G20. Він втік із зали засідань одразу після свого виступу і не братиме участі ні у спільному обіді учасників форуму, ні у пленарному засіданні у другій половині дня.


Про це пише російська редакція DW. Причиною швидкої втечі глави російської дипломатії називають повну ізоляцію, якої зазнав представник держави-агресора.

«Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров відразу після свого виступу на зустрічі глав зовнішньополітичних відомств «великої двадцятки» залишив залу засідань. Як повідомила офіційний представник МЗС Марія Захарова, міністр проведе ще низку двосторонніх зустрічей, після чого залишить індонезійський острів Балі, на якому проходить зустріч». , — пише видання.


Також Лавров не братиме участі ні у спільному обіді учасників форуму, ні у пленарному засіданні у другій половині дня.

DW також нагадує, що міністри закордонних справ країн G20 на зустрічі на Балі в Індонезії відмовилися робити традиційну групову фотографію. Держсекретар США Ентоні Блінкен та інші західні дипломати всіляко уникали спільної зйомки з Лавровим. Також представники країн G7 бойкотували вітальну вечерю через те, що на ній був присутній глава російського МЗС.


У коментарях до цієї новини у Twitter видання користувачі одностайно визначили причини втечі Лаврова з Балі.

«Чудова країна Росія, що вже там, репутацію підонка створила собі з ентузіазмом. Чекістський держбуд він такий, токсичний чи що, ніхто не хоче перебувати у компанії душогубів», «Поскакав у туман із скривдженим іржанням… Заслужена ганьба для держави — терориста! Шкода, що взагалі дозволили приїхати», «Росія отримала статус вигнанця!», «До канібалів і ставлення відповідне. А вони чого хотіли?», «Сцяними ганчірками щура», «Вигнанець», — пишуть користувачі.


Користувачі Twitter коментують втечу Лаврова з Балі
Користувачі Twitter коментують втечу Лаврова з Балі
Користувачі Twitter коментують втечу Лаврова з Балі
Залиште свій коментар