«В Росії все було б інакше. Ніхто б не займався волонтерством»: окупанти заздрять самоорганізації українців

«В Росії все було б інакше. Ніхто б не займався волонтерством»: окупанти заздрять самоорганізації українців

Окупанти висловлюють здивування активністю та самоорганізацією українців у тимчасово окупованих районах Харківської області.


На окупованих територіях Харківської області розгортається широкий волонтерський рух. Люди продовжують самоорганізовуватися заради взаємодопомоги, чим дивують окупантів, які перебувають на захоплених територіях.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони.


У Великобурлуцькому районі волонтери розносять по домівках харчові продукти та необхідні ліки для малозабезпечених осіб. Для цього волонтери самостійно збирають кошти, принципово відмовляючись від російської «допомоги».

У Куп’янському районі, де відсутнє водопостачання, волонтери організували доставляння технічної води для людей похилого віку, бо ситуація з водопостачанням напружена.. Ситуація з доступом до питної води залишається вкрай напруженою.


«Відомо, що впродовж 21–23 квітня російські військовослужбовці відбирали у місцевих мешканців генератори для використання у власних цілях. При цьому, окупанти висловлюють здивування активністю та самоорганізацією українців у тимчасово окупованих районах Харківської області.

«В Росії все було б по-іншому. Ніхто б не займався волонтерством», — говорять окупанти місцевим жителям.


Залиште свій коментар