Убив молоду дружину після смерті батька: нові подробиці трагедії на Полтавщині

Убив молоду дружину після смерті батька: нові подробиці трагедії на Полтавщині

На Полтавщині в ніч із 8 на 9 лютого сталася страшна трагедія. У невеликому містечку Заводське Миргородського району місцевий 45-річний фермер Олег Білаш убив свою цивільну дружину Євгенію.


Жінці було всього 29 років. Разом із нею чоловік виховував маленького сина. Але після трагедії дитину забрала до себе сестра жертви, а самому фермерові загрожує до 15 років ув’язнення.

Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.


Влаштовував скандали, коли йшов у запій

Сусіди та знайомі фермера кажуть, що не можуть прийти до тями після такої трагедії. Олег Білаш багато років займався сільським господарством. Після арешту чоловіка у його дворі простоюють без діла комбайн, трактор та інша техніка.


Він, з огляду на реєстраційні документи, вирощував зернові та технічні культури, також займався вантажоперевезеннями.

Трагедія сталася у місті Заводське
На подвір'ї фермера залишилася техніка

«Він середній фермер. Земля в нього є, але не так, щоб багато. Трудився від зорі до зорі. Взагалі хазяйновитий чоловік, багато чого вміє своїми руками. До нього можна було звернутися по допомогу, попросити щось зорати навесні, він не відмовляв. Міг сказати, що зараз роботи у самого багато, але трохи пізніше обов’язково допоможе», – розповідає OBOZREVATEL одна із сусідок.


Раніше Білаш жив та працював у сусідньому селі Токарі. Там про нього теж відгукуються як про дуже працелюбного чоловіка. Щоправда, за словами одного з місцевих жителів, Олег мав одну слабкість – алкоголь.

«Він міг тижнями працювати в полі. Але якщо вип’є, то вже все, йшов у запій на кілька днів. І тоді характер у нього ставав дурним. Нерідко люди розповідали, що він влаштовував конфлікти в місцевих барах та кафе. Без приводу задирався, починав скандалити, щось з’ясовувати», – згадує мешканець Токарів.

Олега називають хазяйновитим чоловіком, але він періодично йшов у запій

Поховав батька та вбив дружину

Олег Білаш раніше був одружений. Від першого шлюбу має сина, який вже зовсім дорослий і самостійний. Колишня дружина Ірина їздить на заробітки, вже побувала у Польщі, Єгипті та Ізраїлі. За словами знайомих чоловіка, саме через його пристрасть до алкоголю шлюб і розпався.

Кілька років тому Олег зійшовся із Євгенією. З 29-річною жінкою він виховував маленького сина, але шлюб у пари був цивільним. Сусіди не пригадують, щоби між ними були якісь гучні конфлікти. Проте коли чоловік випивав, то діставалось і дружині.

Нещодавно в Олега помер батько, колишній єгер. Після похорону він забрав із батьківського будинку рушницю. Навіщо – ніхто не знає, адже Білаш-молодший навіть ніколи не захоплювався полюванням. Саме з цієї рушниці чоловік незабаром застрелив Євгенію.

«Що там сталося у них тієї ночі, знають тепер тільки вони. Щойно пройшли поминки, Олег був п’яний. Може, ревнощі зіграли в ньому. Може, дурний характер. Але тіло дружини знайшли в коридорі. Можливо, вона хотіла втекти від нього, не знаю. Але він вистрілив їй просто в голову», – каже сусідка сім’ї.

Але усвідомивши, що накоїв, Олег сам викликав поліцію.

Перед убивством у фермера помер батько, у нього він і взяв рушницю

Чоловіка заарештували. А сестра Євгенії одразу забрала маленьку дитину до себе.

«Яка причина вбивства – з’ясовує слідство. Відкрито провадження за ч. 1 ст. 115 умисне вбивство», – прокоментував OBOZREVATEL речник поліції Полтавської області Юрій Сулаєв. Тепер Білашу загрожує від 7 до 15 років ув’язнення.

Залиште свій коментар