Зеленський лідирує у президентському рейтингу: опитування КМІС

Зеленський лідирує у президентському рейтингу: опитування КМІС

Далі у рейтингу — Петро Порошенко.


Якби президентські вибори відбулися у першій половині лютого 2022-го, то чинний президент Володимир Зеленський отримав би найбільше голосів виборців.

Про це свідчить опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).


Серед тих, визначився з вибором, за Зеленського проголосували 25,1% виборців. Слідом за ним у рейтингу — експрезидент Петро Порошенко. Його підтримали 21,8% опитаних.

Далі рейтинг має такий вигяд: Юлія Тимошенко — 11,8%, Юрій Бойко — 8,3%, Дмитро Разумков — 7,2%, Євген Мураєв — 6,5%, Ігор Смешко — 6,1%, Володимир Гройсман — 4,8%, Олег Ляшко — 3,9%. Інші кандидати мають нижчу підтримку.


Соціологи зазначають, що порівняно з груднем 2021-го лише у випадку Бойка простежується статистично значуще зростання рейтингу. У всіх інших випадках різниця в рейтингу у межах похибки

Слід зауважити, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 5-13 лютого 2022 року на підконтрольній Києву території країни. Методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 2004 респондентів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 2,4%.


Як повідомлялося, згідно з парламентським рейтингом, до Верховної Ради змогли б потрапити п’ять політичних партій. Це «Європейська солідарність», Слуга народу», «Батьківщина», «ОПЗЖ», «Розумна політика». Про це свідчить нове опитування, проведене соціологічною службою Центру Разумкова від 28 до 31 січня 2022 року.

Залиште свій коментар