У Хapкoвi нaклaлa нa ceбe pуки 33-річна дoчкa кpимiнaльнoгo aвтopитeту нa пpiзвиcькo “Гoнчapик”: її бaтькa нaпepeдoднi вiдпpaвили в СІЗО

У Хapкoвi нaклaлa нa ceбe pуки 33-річна дoчкa кpимiнaльнoгo aвтopитeту нa пpiзвиcькo “Гoнчapик”: її бaтькa нaпepeдoднi вiдпpaвили в СІЗО

У суботу, 29 січня, у Харкові 33-річна жінка викинулася з вікна на п’ятому поверсі та загинула на місці. За словами її знайомого, напередодні трагедії загибла перебувала в депресії та неодноразово висловлювала думки про самогубство.


За інформацією місцевих ЗМІ, загибла є дочкою відомого у Харкові кримінального авторитета Михайла Гончаренка на прізвисько «Гончарик». Про це повідомляє видання Newsroom (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Самогубство сталося на Гімназійній набережній, 4. Прибувши на місце події, поліцейські виявили біля житлового будинку тіло жінки без ознак життя. Заявник розповів правоохоронцям, що напередодні трагедії загибла була в нього в гостях і вживала алкоголь. Також чоловік наголосив, що вона перебувала у пригніченому стані через свого батька, якого утримують у СІЗО.


Поліцейські також опитали матір загиблої і та підтвердила, що дочка неодноразово висловлювала думки про самогубство.

За інформацією Newsroom, батько загиблої кримінальний авторитет Михайло Гончаренко у грудні 2021 року вимагав від керівника місцевої компанії повернути йому неіснуючий борг у розмірі 250 тисяч доларів, а у разі відмови загрожував фізичною розправою. 17 січня його затримали та через два дні відправили до СІЗО за рішенням Дзержинського районного суду Харкова.

У Харкові дівчина викинулася з вікна та загинула на місці
Загиблою виявилася донька кримінального авторитета
Напередодні трагедії загибла неодноразово говорила про суїцид
Залиште свій коментар