Скандальна Більченко заявила, що готова померти за «русскій мір». Фото

Скандальна Більченко заявила, що готова померти за «русскій мір». Фото

Поетеса і перекладачка Євгенія Більченко, яка після скандалу в Україні переїхала до Росії, вкотре стала на бік країни-агресора. Вона заявила, що готова померти за «русскій мір».


Про це жінка написала на Facebook. У пості вона нагадала про минулі знакові події, що трапилися з нею в РФ, – отримання російського паспорта й узаконення в Санкт-Петербурзі шлюбу зі своїм чоловіком (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Скандальна Більченко вже тиждень у мережі ділиться знімками із російського РАЦСу й хвалиться громадянством РФ. Жінка зазначила, що готувалася до таких подій дуже ретельно і довго.


Євгенія Більченко узаконила шлюб зі своїм чоловіком у РФ

У цьому контексті вона згадала, як якось на вулиці вони з чоловіком – росіянином, письменником Аркадієм Веселовим, який тривалий час жив у Харкові та Києві, – «зізналися одне одному, що готові померти за «русскій мір». Це Більченко назвала своїм «улюбленим епізодом».

Аркадій Веселов і Євгенія Більченко узаконили шлюб в РФ

«Ніколи про це не писала і зараз у подробицях не збираюся. Я не Сніжана Єгорова, я інша. І не кажіть мені, що цей світ – уявне, ідеологія… Це, піпець, яке реальне. Символічне та реальне. Як любов, космічна та поетична. Безглузда. Будь-яка», – висловилася Більченко.


Залиште свій коментар