У Полтаві попрощалися із захисницею України, яка померла в зоні ООС

У Полтаві попрощалися із захисницею України, яка померла в зоні ООС

У середу, 13 травня, у Полтаві поховали 48-річну Ольгу Нікішину (Осипенко) – військову ЗСУ, яка померла в зоні ООС 10 травня від інсульту.
Як пишуть «Новини Полтавщини», провести захисницю в останню путь прийшли у Свято-Успенський кафедральний собор із квітами кілька сотень звичайних містян і військових. Поховали Нікішину на Алеї Героїв міського кладовища Полтави.

За інформацією «Кола», бойовий шлях Ольги Нікішиної, яку побратими також називали на псевдо «Кіпіш» і «Холєра», починався у складі добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

Пізніше вона перейшла в 16 окремий мотопіхотний батальйон 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, а в 2018 році уклала контракт із 17 окремою танковою Криворізькою бригадою імені Костянтина Пестушка, де служила на посаді заступниці командира роти 3-го батальйону.

«Ви навіть не уявляєте, наскільки Ольга Нікішина була веселою, життєрадісною, спраглою до життя людиною. Вона завжди знала, як підтримати близьких, яким словом заспокоїти. Наше фото зроблене на передовій в Авдіївці, в той момент, коли більшість населення, особливо «чоловіки», «усталі ат вайни», – написав на своїй сторінці у Facebook побратим покійної, учасник бойових дій на Донбасі Володимир Мусяк.

«Її позивний 100% в точку. Ось тільки всі навколо підхоплювали від неї не заразу, а любов до життя й гарний настрій! З 2016 на війні, загартована обстрілами зі 120-міліметрових мінометів в Авдіївці, до останнього дня була на передовій! Її оминула ворожа куля, але не витримало серце!» – написала в некролозі про Героїню її подруга Анастасія Городчаніна.

А колишній командир 16 ОМПБ, де служила Ольга, Олег Громадський назвав її «серцем 1 МПР «Авдіївської», яке підтримувало весь склад роти й перестало битися».

 

Залиште свій коментар


Loading...