В оточенні Зеленського говорять про другий термін його президентства

В оточенні Зеленського говорять про другий термін його президентства

Володимир Зеленський може повторно балотуватися на пост очільника держави. Перший заступник глави Офісу Президента Сергій Трофімов вважає, що президент не обмежиться одним 5-річним терміном.
Трофімов наголошує, що це його особиста думка, але Зеленський, ймовірно, йтиме у президенти знову. Про це заступник глави Офісу Президента розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону.

Я не думаю, що (Зеленський обмежиться – 24 канал) п’ятирічним терміном. Я вважаю, що буде якесь продовження каденції,
– заявив Трофімов.


За його словами, п’ять років – надто короткий термін для політики, щоб щось змінити. Однак заступник глави ОП не обговорював цю тему із Зеленським.

«Я не можу вирішувати за президента – йти йому чи ні. Хай там як, ще багато часу, щоб щось робити, змінювати, робити висновки», – пояснив він. Та додав, що остаточне рішення у будь-яку випадку прийматиме лише Зеленський.Президентство Зеленського: коротко

  • Володимир Зеленський переміг на президентських виборах 2019 року. Це сталося 21 квітня, а вже через місяць відбулася інавгурація нового глави держави.
  • У 2019 році у своїй передвиборчій програмі він запевняв, що президентом хоче бути лише один термін. Після цього «передасть Україну» в інші руки.
  • У січні 2020 року президент знову заявив про прагнення реалізувати свої цілі за одну каденцію.
  • У березні перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов повідомив, що українці захочуть бачити Зеленського президентом ще на один термін.

Ставлення українців до Зеленського інфографіка 24 канал
Ставлення українців до Зеленського / Інфографіка 24 каналу

Залиште свій коментар


Loading...