У Москві розмістили плакати до 9 травня з написом «перемога» та вказівкою років 1945-2022. Фото
У столиці країни-агресора РФ, яка понад два місяці тому розпочала війну проти України, вже почали розповсюджувати плакати до 9 травня, коли росіяни відзначають свій День перемоги у Другій світовій. На них окрім слова «перемога» вказано дати «1945-2022».
На цей факт звернула увагу російська журналістка Тетяна Фельґенґауер. У Twitter вона опублікувала відповідні знімки (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).
«У Москві бачу плакати «перемога» і дати 1945-2022? Про що ці дати? Вони зовсім збожеволіли???» – поцікавилася авторка посту.
Вона додала, що вперше бачить, щоб дати були у форматі «1945-20**». Але деякі підписники заявили, що таким «креативом» російські плакати до 9 травня вирізнялися і раніше.
«Ні про що. Раніше теж писали на плакатах поточний рік (наприклад, «1945-1995″), забийте», «У цьому випадку помилкова тривога: такі плакати з’являлися і раніше, і позначали річницю перемоги: типу час уже пройшов із 1945 до самого 2022-го. Те саме на ювілейних товарах. Але інші плакати жахливіші траплялися», – зазначали в коментарях.
Більшість стверджувала, мовляв, вивішені в Москві плакати свідчать, що Кремль має одну перемогу – над здоровим глуздом.
«Це означає: перемагали, перемагали, і в 2022 році перемагалка зламалася», «Це мають на увазі, що з 45-го по 22-й вони вирощували в собі фашизм», «Перемога в тому, що росіяни пройшли повний життєвий цикл і пройшли шлях від героїв до нулів із 1945 по 2022 рік», «А з 2022-го й далі – поразка», «Це друкують хворі люди», «Від тупості й деградації», «Перемогли здоровий глузд», – прокоментували в мережі.
Ще частина підписників заявили, мовляв, таке послання від Кремля навіть на краще, адже подача схожа на те, як пишуть дату смерті людини.
«Ймовірно, послання таке: Велика Вітчизняна війна 1941 року – триває», «З 45-го року воюємо проти Заходу?», «Вперше я рада, що мої дідусь і бабуся померли на початку 2000-х і не бачать усього цього», «З того, що не існує, зійти неможливо. Пам’ятаєте – розумом Росію не зрозуміти», «Може, воно і на краще? Людям, після, саме так дати пишуть», – прокоментували користувачі мережі.