Терорист Гіркін після провалів армії РФ порадив розстріляти політбюро та розфарбувати Кремль у жовто-блакитні кольори

Терорист Гіркін після провалів армії РФ порадив розстріляти політбюро та розфарбувати Кремль у жовто-блакитні кольори

Один з ініціаторів та засновників терористичних формувань «Л/ДНР» у Донецькій та Луганській областях Ігор Гіркін змушений констатувати, що у повномасштабному вторгненні Росія зазнала поразки. Хоча, за його словами, у «другої армії світу» є й досягнення майже через шість місяців шаленого нападу, проте їх ціна незрівнянно вища для самих окупантів.
Про це полковник у відставці та військовий злочинець написав на своїй сторінці в Telegram. Гіркін визнав, що навіть спочатку заявлені цілі так званої спецоперації, а саме «демілітаризація» Донбасу не мала успіху.

«До 11 вересня ні звільнити повністю територію ДНР, ні навіть взяти Слов’янськ, швидше за все, не вийде. Питання незабаром постане так: «як наявними силами утримати вже зайняте». Провал російської військової стратегії в Україні – «як на долоні», – вважає аналітик


На думку Гіркіна, на нинішньому етапі  навіть  не варто змінювати або відправляти у відставку «Фанерного маршала», як він називає міністра оборони РФ Сергія Шойгу. Ексватажок російських бойовиків вважає, що це лише врятує від ганебної слави горе-стратега.

«У мене тепер залишаються лише такі пропозиції: 1 – розстріляти все політбюро;
2 – перефарбувати Кремль у жовто-блакитний колір; 3 – почати реалізовувати перевірену стратегію відступу до Москви та Сталінграда, щоб заморозити супостатів на підступах», –  запропонував Гіркін (Стрєлков).


Залиште свій коментар