Тepмiновo з Крemля – nyтiн в eфiрi nо всix телекaнaлах: “Втрати противнuka замовчували, як моrлu»

Тepмiновo з Крemля – nyтiн в eфiрi nо всix телекaнaлах: “Втрати противнuka замовчували, як моrлu»

Міністр оборони США Ллойд Остін, виступаючи на засіданні Контактної групи з питань оборони України («Рамштайн-20») в Німеччині, заявив про приголомшливі втрати, які Росія зазнає у війні проти України. За його словами, понад 315 тисяч російських солдат було вбито або поранено з початку вторгнення у лютому 2022 року. Витрати Росії на цю війну склали до 211 мільярдів доларів, а її економічні втрати можуть сягнути 1,3 трильйона доларів до 2026 року. То що, Путіну пора виходити в ефір і оголошувати виведення військ?
Остін наголосив, що українські захисники продовжують підривати військові спроможності Росії. Вони знищили або пошкодили близько 20 російських військово-морських суден та збили кілька російських військових літаків.

Ці відомості свідчать про те, що Росія зазнає значних стратегічних і матеріальних втрат у війні проти України, а українські сили продовжують ефективно відстоювати свою територію та завдають значних ударів російським військам.


Зазначимо, що одним із ключових фатальних ударів по РФ в питанні втрат стала Авдіївка. Як повідомлялося раніше, від початку 2024 року і до середини лютого втрати російських окупаційних військ в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» перевищили 20,5 тисяч осіб. Про це заявив речник ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій.

«Втрати росіян на Авдіївському напрямку колосальні. Ми з колегами порахували, підняли наші архівні записи з початку року. Вони стосуються не тільки Авдіївського напрямку, вони стосуються загальних втрат ворога на всьому операційному просторі оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» (імовірно, речник мав на увазі ОСУВ «Таврія» – ред.), це від Авдіївки і аж до того, де починається ОСУВ «Одеса» на Дніпропетровщині. Але левова частка цих цифр припадає саме на Авдіївський напрямок», – розповів він


 

Залиште свій коментар