Дружина-мільйонерка та статки часів Януковича

Дружина-мільйонерка та статки часів Януковича

Дружина-мільйонерка та статки часів Януковича: що декларує суддя Ковтун зі столичного Госпсуду — СтопКор
Нібито недобудований особняк недалеко від столиці, земельні ділянки в Київській області та Прикарпатті та давня позика на суму з шістьма нулями: декларація Сергія Ковтуна зі столичного Госпсуду рясніє ознаками «дорогого» життя, несумісного з офіційною зарплатою судді, відзначає портал Стоп
За даними кореспондентів, за останній звітний рік офіційна зарплата Ковтуна досягла близько 1,5 млн грн, а його дружина заробила майже вдвічі більше. При цьому сім’ї належить значна кількість придбаних до 2014 року земельних ділянок та об’єктів нерухомості у Київській та Івано-Франківській областях. Серед них — нібито недобудований заміський особняк із господарськими спорудами та барбекю.

У декларації судді також фігурує 2-мільйонна позика, отримана його дружиною у 2013 році від Вікторії Васьковської, чоловік якої – Сергій Васьковський – у 2000-х керував апаратом наглядової ради Укртелекому та брав активну участь у приватизації держкомпанії. Під час візиту до столичного Госпсуду журналісти спробували поспілкуватися з Ковтуном за вказаними фактами, проте суддя виявився небагатослівним і заявив, що кошти на будівництво сімейного маєтку — задекларовані та законні, про Васьковський та справу Укртелекому — нічого не знає, а у справі «Межигір’я» порадив репортерам звертатися до апеляції. Після чого фактично вигнав медійників із кабінету під приводом повітряної тривоги.


За даними журналістів, Ковтун — не єдиний суддя Господарського суду Києва, який у своїх деклараціях вказує дружину-мільйонерку. Раніше його колега Антон Пукас показував. -06-02-2024.html) як «недобуд» маєток, візуально — цілком готовий. А колишня дружина голови суду Вадима Босого володіє. -na-pechersku-15-02-2024.html) квартирою на Печерську, за оцінками, за більш ніж 400 тис доларів.

Залиште свій коментар