«Слуга народу» захотіла ввести збір на обмін доларів і євро

«Слуга народу» захотіла ввести збір на обмін доларів і євро


Заступник голови парламентського комітету з питань фінансової політики й банківської діяльності та з питань податкової та митної політики Олександр Дубінський запропонував ввести 1%-й загальнодержавний збір на обмін готівкової валюти для розвитку спорту.

Законопроєкт депутата від фракції «Слуга народу» №2208 від 3 жовтня 2019 року було опубліковано на сайті Верховної Ради.Відповідну ініціативу також пропонують ввести з метою переведення операцій із обміну доларів, євро та іншої валюти в онлайн-режим.

Читайте також:   В Україні мають злетіти тарифи на електроенергію: енергетика опинилась у найгіршому становищі за всю історію


«Введення збору на розвиток спорту з операцій із купівлі іноземної валюти в готівковій формі стимулюватиме громадян і суб’єктів господарювання здійснювати валютообмінні операції в онлайн-режимі в безготівковій формі», – йдеться у пояснювальній записці до документа.

Відповідну ініціативу пропонують ввести з метою переведення операцій із обміну валюти в онлайн-режимВідповідну ініціативу пропонують ввести з метою переведення операцій із обміну валюти в онлайн-режим

Залиште свій коментар

Loading...