Нові протести на Майдані: названо велику помилку Зеленського

Нові протести на Майдані: названо велику помилку Зеленського

Ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко заявив, що головною причиною протестів проти «формули Штайнмаєра» є слабка інформаційна робота.

«Нинішня влада зараз інформаційно перебуває у стані «стрілянини навздогін». Подія відбулася, вони не приховали свої інформаційні цілі, звідси така низька ефективність і такі протести», – заявив він у коментарі OBOZREVATEL.

У цьому контексті генерал зазначив: «У нас у владі немає структур, які б займалися не просто інформаційними питаннями і війною, а й пропагандою політики влади, донесення кроків, які здійснюються. І в цьому влада дуже програє».Владі слід знищувати загрози "на підльоті", зауважив Романенко

«У зенітно-ракетних військах є таке поняття: «стрілянина навздогін» – коли ракети на тебе летять, ти їх знищуєш, а за спиною у тебе ціль, яку прикриваєш. Можна знищити ракету на підльоті, а можна – коли вона вже «відбомбилися», – пояснив він. І зауважив, що команда президента Зеленського діє за тим же принципом.За оцінками Романенка, «на цьому етапі» протести проти імплементації «формули Штайнмаєра» не несуть прямої загрози владі – вона поки що потенційна.

Залиште свій коментарLoading...