Росія каже, що програє через те, що Україна має експериментальні загони мутантів, створені в секретних біолабораторіях

Росія каже, що програє через те, що Україна має експериментальні загони мутантів, створені в секретних біолабораторіях

Не дивлячись на безліч повідомлень про неякісну техніку та відмову російських військ від війни, справжньою невдачею, на думку законодавців, стали українські солдати-мутанти.


Про це пише Thedailybeast, посилаючись на Коммерсант.

Через майже п’ять місяців своєї безглуздої війни проти України, Росія вигадала нове пояснення того, чому плани Кремля щодо швидкого захоплення влади розвалилися так вражаюче — через те, що українські війська були перетворені на надлюдські машини для вбивства під час «секретних експериментів» в американських біолабораторіях, звичайно.


Не зважаючи на численні повідомлення про те, що російські війська тисячами відмовляються воювати, саботують власну погану техніку та навіть навмисно калічать себе , щоб покинути війну, російські законодавці стверджують, що справжньою невдачею для Москви стали «одурманені» українські солдати.

Таку заяву зробили в понеділок двоє російських законодавців, які очолюють комісію з розслідування «біолабораторій» в Україні, повідомляє Коммерсант .


Костянтин Косачов, віце-спікер Ради Федерації Росії, і Ірина Ярова, заступник голови Держдуми, розхвалили те, що вони назвали “вибуховими” висновками “розслідування”.

Дослідження крові українських військовополонених, як вони стверджували, виявило «ряд захворювань», які припускають, що на них таємно експериментували «у військових цілях».


«І ми бачимо: та жорстокість і варварство, з якою поводяться військовослужбовці України, ті злочини, які вони чинять проти мирного населення, ті жахливі злочини, які вони чинять проти військовополонених, підтверджують, що ця система контролю і створена жорстока машина вбивств була реалізована під управлінням Сполучених Штатів”, – цитує Ярова журналістам.

«І ті препарати для підвищення працездатності, які їм досі дають, щоб повністю нейтралізувати останні сліди людської свідомості і перетворити їх на найжорстокіших і смертоносних монстрів, також це підтверджують», — заявила вона.

Як не дивно, але вона також стверджувала, що наявність антитіл до гепатиту А в крові українських в’язнів є доказом змови американських біолабораторій, оскільки колишній міністр охорони здоров’я України мав подвійне українсько-американське громадянство і працював над придбанням ліків для лікування гепатиту у країні.

«Цілком можливо, що мова йшла про випробування цих препаратів на військовослужбовцях», – сказала Яровая.

Ці заяви виявилися новим поглядом на теорію змови біолабораторій, яку Міністерство оборони Росії регулярно поширювало, щоб спробувати виправдати війну.

Хоча теорія змови з’явилася ще за часів Радянського Союзу, кремлівські діячі її частіше поширювали після вторгнення 24 лютого, оскільки початкова заява Москви про те, що вона вторглася в Україну, щоб «денацифікувати» країну під керівництвом єврейський президент не зміг отримати значного впливу, окрім власної внутрішньої пропаганди.

Остання ітерація, схоже, спрямована на те, щоб пояснити військові невдачі Росії через українські війська-мутанти.

Залиште свій коментар