В Москві чоловік з автомата розстріляв сина місцевого бізнесмена: що про це відомо (фото)

В Москві чоловік з автомата розстріляв сина місцевого бізнесмена: що про це відомо (фото)

Потерпілий може бути сином бізнесмена Андрія Балішанського, який очолює компанію Mediasystem Group.


В Москві чоловік зі зброєю відкрив стрілянину на вулиці. Внаслідок чого загинув 35-річний чоловік. Його особистість правоохоронці не розкривають.

Про це пише російське видання “Медуза”.


Як стало відомо, стрілянина відбулась на вулиці Олексія Свиридова. Там чоловік, ймовірно, з автомата АКС-74У відкрив стрілянину та вбив перехожого. Російська МВС заявляє, що йдеться про замовне вбивство.

Після поранення потерпілий намагався втекти, проте нападник добив його пострілом у голову. Всього підозрюваний зробив щонайменше три постріли.


Після нападу підозрюваний втік у ліс в районі  Очаково-Матвіївське. Наразі його розшукують поліцейські, введено план “Перехоплення”.

© соцмережі
Фото: соцмережі

Деякі російські телеграм-канали пишуть, що вбито було 34-річного Костянтина Балішанського. Це скейтер, який брав участь у команді NikeSB Росія. Балішанський відомий у колі скейтерів на прізвисько Свіч. Чоловік мешкав у сусідньому дворі від місця події та працював системним адміністратором в одній із московських фірм.


Крім того, він може бути сином бізнесмена Андрія Балішанського, який очолює компанію Mediasystem Group, яка займається мультимедійним обладнанням. Балішанський-молодший працював у цій же компанії. Андрій Балішанський відмовився коментувати те, що сталося.

©

 

Залиште свій коментар