Росія готується до 9 травня: залучила багато військових і техніки до репетиції параду

Росія готується до 9 травня: залучила багато військових і техніки до репетиції параду

У Росії розпочали підготовку до параду Перемоги на Червоній площі в Москві – до репетицій залучили понад 11 тисяч військовослужбовців та дві сотні одиниць сучасної техніки та авіації.


Джерело: російське державне пропагандистське видання «РИА Новости» з посиланням на Міноборони РФ

Дослівно Міноборони Росії: «Загалом під час підготовки до параду на Червоній площі задіяні 11 тисяч військовослужбовців, 131 одиниця сучасного озброєння та військової техніки, 77 літаків та гелікоптерів».


Деталі: Повідомляється, що репетиція параду відбулася у підмосковному селі Алабіно. У ній брали участь слухачі та курсанти військово-навчальних закладів Міноборони та інших силових відомств, офіцери, сержанти та солдати з’єднань та військових частин Західного військового округу.

А також тренувалися вихованці суворовських та нахімівських училищ, кадетського корпусу, учасники руху «Юнармія», терські та кубанські козаки.


Повідомляється, що в репетиції параду брали участь автомобілі підвищеної прохідності «Тайфун», танки Т-72Б3М, Т-90М «Прорив», Т-14 «Армата», бойові машини піхоти БМП-2, БМП-3, «Курганець-25» , системи ракетно-артилерійського озброєння «Іскандер», «Мста-С», «Торнадо-Г», системи протиракетної оборони «Тор-М2», «Бук-М3», С-400 «Тріумф» та ін.

У небі над полігоном пролетіли 62 літаки (винищувачі Су-57, Су-35, Су-30СМ, МіГ-31БМ, літаки Ту-160, Ту-95МС, Ту-22М3, Іл-76 та Іл-78, бомбардувальники Су-34 , Су-24М) та 15 вертольотів (ударні вертольотів Мі-24, групи вертольотів Ка-52, Мі-28н, Мі-8 та Мі-24).


8 літаків МіГ-29 пролетіли у вигляді літери «Z», також пролетів так званий «літак судного дня» Іл-80.

Залиште свій коментар