“Армія рф демонструвала “стійкість” та “мужність”, тікаючи з-під Києва з награбованими унітазами й килимами” – Сергій Кислиця

“Армія рф демонструвала “стійкість” та “мужність”, тікаючи з-під Києва з награбованими унітазами й килимами” – Сергій Кислиця

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця розповів на засіданні Радбезу ООН про “стійкість” та “героїзм” російської армії, яка вбиває мирних жителів, ґвалтує жінок, а також грабує будинки.


Про це він сказав на засіданні Радбезу ООН, передає Еспресо.

Постпред України при ООН нагадав, що в 18 квітня Володимир Путін удостоїв 64-у мотострілецьку бригаду російської армії почесного звання гвардійської. Аргументом такого стали “масовий героїзм і доблесть, стійкість і мужність” солдатів цієї бригади.


За словами Кислиці, саме цей підрозділ “згідно з початковими російськими планами мав захопити Київ” і місяць перебував у Бучі, влаштувавши терор проти цивільного населення.

“Військові цієї бригади, багато з яких уже ідентифіковані, понесуть відповідальність за масові звірства у Бучі. Такою є російська інтерпретація героїзму та мужності – убити сотні беззбройних мирних жителів, зґвалтувати десятки жінок і дівчат і, нарешті, втекти від українських військ”, – наголосив він.


Постпред зазначив, що російські солдати продемонстрували “стійкість” лише в одному: відступаючи під вогнем українських військ, вони наполегливо зберігали все награбоване.

“росіяни залишили боєприпаси, щоб набити свої автомобілі вкраденими комп’ютерами, телевізорами, мобільними телефонами, одягом, килимами, пральними машинами й навіть унітазами”, – додав він.
Залиште свій коментар