Російська пропагандистка Сімоньян змінила риторику на тлі провалу армії РФ в Україні: її висміяли. Відео

Російська пропагандистка Сімоньян змінила риторику на тлі провалу армії РФ в Україні: її висміяли. Відео

Російська пропагандистка Маргарита Сімоньян заявила, що «значна частина» українців охоплена нацизмом. Вона зазначила, що раніше вважала, що це лише «окремі угруповання». Схоже, що на тлі провалу армії РФ в Україні їй довелося змінити риторику.


Про це пропагандистка заявила в ефірі одного із російських телеканалів. Вона назвала українців «наш народ» (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця відео).

«На жаль, значна частина українського народу виявилися охопленою шаленством нацизму. Який це має масовий характер! Я теж думала, що їх там трохи, але точно не могла собі уявити, що їх там стільки!» – заявила пропагандистка.
Такі висловлювання Симоньян стали предметом глузувань у мережі. Користувачі наголосили, що українці люблять свою країну – і це нормально.


«Цим воно сказало, що не володіє взагалі ніякою інформацією про все, що відбувається, настрої людей і т.д. Воно лише пропагандист ідеології нинішньої фашистської Росії. Вся суть сказаного її брудною мовою – це брехня», «Я теж колись думав, що дегенератів на Росії «трохи», «Жахливі бандерівці-чорнобаївці», – написали коментатори.

Симоньян заявила, що "значна частина" українців охоплена нацизмом
Користувачі мережі висміяли пропагандистку
Залиште свій коментар