Кадиров показав відео нібито з Маріуполя, на якому організатор вбивства Нємцова

Кадиров показав відео нібито з Маріуполя, на якому організатор вбивства Нємцова

Глава Чечні Рамзан Кадиров показав відео про участь чеченців у захопленні Маріуполя, на якому зображений Руслан Геремєєв, якого вважають організатором вбивства опозиційного російського політика Бориса Нємцова.Джерело: Рамзан Кадиров у Telegram та Медиазона

Деталі: Рамзан Кадиров виклав у Телеграмі відео про участь чеченських військових у захопленні українського міста Маріуполь, на якому присутній фігурант справи про вбивство Бориса Нємцова, екс-офіцер чеченського батальйону «Північ» Нацгвардії Руслан Геремєєв.


За словами Кадирова, Геремєєв керує «його підрозділом», який «відбив нациків і захопив адміністративний центр» у Маріуполі.

На відео Геремєєв промовляє молитву і виголошує промову чеченською мовою під гуркіт обстрілів, а його бійці піднімають прапор на будівлю і дають автоматну чергу в небо.


Адвокат сім’ї Нємцова Вадим Прохоров називав Геремєєва справжнім організатором убивства політика, хоча Слідчий комітет РФ оголосив у розшук як підозрюваного в організації вбивства лише його особистого водія Руслана Мухудінова.

Самого Геремєєва у справі про вбивство Нємцова не допитували: слідчий говорив у суді, що стукав у двері дому Геремеєвих, але ніхто не відчинив. СКР так і не висунув йому звинувачення.

Кадиров називав надуманими підозри у причетності Геремєєва до вбивства Нємцова.

Залиште свій коментар