Разумков продавив особливі умови для ломбардів? Розкрито зв’язок спікера зі скандальним рішенням

Разумков продавив особливі умови для ломбардів? Розкрито зв’язок спікера зі скандальним рішенням

Кабінет міністрів міг ухвалити рішення дозволити роботу ломбардів в умовах карантину під тиском спікера Дмитра Разумкова, який особисто в цьому зацікавлений.Про це повідомляють джерела OBOZREVATEL. Так, Разумков ще в 2015-му купив компанію «Інтерінвест ХХІ століття», що є співзасновницею ТОВ «Повне товариство Ломбард Про100Кредит ТОВ Інтерінвест XXI століття і компанія». У її власності перебуває сім ломбардів.

Після, як з’ясували співробітники Центру журналістських розслідувань, Разумков переписав бізнес на свою дружину. Через карантин ломбарди тимчасово зупинили свою роботу – спочатку Кабмін заборонив їм працювати. Однак у результаті сім’я Разумкова зазнала суттєвих втрат – бізнес простоював.


Разумков продавив особливі умови для ломбардів? Розкрито зв'язок спікера зі скандальним рішенням

3 квітня, як стверджують обізнані джерела, під тиском Дмитра Разумкова Кабмін ухвалив рішення ввести особливі правила для ломбардів – вони зможуть працювати навіть в умовах карантину.


Варто зазначити, що Разумков, ухваливши рішення піти в політику, не продав свій бізнес, а всього лише переписав його на дружину. Фактично конфлікт інтересів залишається, спікер зацікавлений у створенні особливих умов для ломбардів та у відсутності належного контролю за ними.

Залиште свій коментар