Рада відклала розгляд законопроєкту про подвійне громадянство

Рада відклала розгляд законопроєкту про подвійне громадянство

Зеленський попросив парламент на найближчому засіданні розглянути законопроєкт про подвійне громадянство. Однак обговорення цього законопроєкту викликало гострі дискусії між головами фракцій Верховної Ради. Тож його вирішили відкласти.
Під час погоджувальної ради в понеділок, 18 травня, учасники засідання проголосували за те, щоб включити законопроєкт до порядку денного засідання цього тижня. Однак вже під час самого засідання Ради у вівторок, 19 травня, спікер парламенту Дмитро Разумков оголосив, що законопроєкт знято з сьогоднішнього розгляду. Сталося це після звернення керівників кількох фракцій.

Відтак, розгляд проєкту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства відкладено, повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради.


Що відомо про законопроєкт про подвійне громадянство в Україні

Ініціатором законопроєкту №2590 є Володимир Зеленський. Його протягом декількох місяців розробляло Міністерство закордонних справ України у співпраці зі Світовим конгресом українців та діаспорськими організаціями.

Законопроєкт викликав жваві дискусії. Представники фракцій «Батьківщина» та «Європейська Солідарність» наполягали на тому, що не вносити цей законопроєкт у порядок денний, а відправити на доопрацювання.Більшістю голосів законопроєкт залишили у порядку денному. В разі, якщо він потребуватиме серйозних правок – Рада відправить його на доопрацювання.

Якщо він потребуватиме доопрацювання – таке рішення прийме Верховна Рада. Тим більше, це перше читання,
– зазначив спікер парламенту.

Ознайомитися із текстом законопроєкту можна на сайті Верховної Ради.

Залиште свій коментар


Loading...