Гордон пояснив, для чого йому інтерв’ю з Поклонською і Гіркіним

Гордон пояснив, для чого йому інтерв’ю з Поклонською і Гіркіним


Журналіст Дмитро Гордон заявив, що інтерв’ю з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним були зроблені у співпраці з українськими спецслужбами. Мовляв, до цього їх не міг допитати ніхто в Україні.

Матеріали цих інтерв’ю вже перебувають у Гаазі, заявив Дмитро Гордон у своєму відеозверненні. Про це повідомляє 24 канал.Ці свідчення Наталії Поклонської та Ігоря Гіркіна стануть основними матеріалами у суді по справі про анексію Криму та розв’язання війни на Донбасі,
– заявив журналіст.За його словами, заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов вже опублікував подяку йому за допомогу владі у розслідуванні справ щодо Криму та Донбасу.

Він також звернувся до активістів, які прийшли під офіс видання «Гордон». За словами керівника ЗМІ, у них «є час до ранку, щоб усе виправити».Читайте також:   Как родители Зеленского ответили на его опрос: вопросы даже не читали (видео)

«Я розумію, що ви не знали правди, а після цієї моєї заяви ви зміните свою думку. Та це не давало вам жодного морального права так поводитися», – заявив Дмитро Гордон.

Інтерв’ю Гордона з Поклонською та Гіркіним: коротко

Український журналіст записав інтерв’ю з одними з ключових осіб російсько-української війни. Наталія Поклонська зрадила Україну та здала Крим, а Ігор Гіркін командував військами при анексії Криму та початку війни на Донбасі.

Інтерв’ю з окупантами розкритикували як політики, так і більшість колег Дмитра Гордона, які заявили, що це є зловживанням свободою слова.

Залиште свій коментар

Loading...