Пропагандисти брешуть росіянам про контрнаступ ЗСУ: в ISW розповіли про нові наративи РФ

Пропагандисти брешуть росіянам про контрнаступ ЗСУ: в ISW розповіли про нові наративи РФ

Контрнаступ ЗСУ може тривати місяці і не є швидким процесом.


Час початку контрнаступу ЗСУ відповідає деградації російського наступального потенціалу на заході Херсонської області.

Про це повідомляють в Інституті вивчення війни (ISW).


Фахівці наголосили, що підстав підозрювати, що українське командування обрало недоречний час для контрнаступу, немає. Пропагандистські ЗМІ на чолі з Міноборони РФ, а також російські блогери почали інформаційну кампанію, яка має на меті переконати, що контрнаступ ЗСУ нібито було розпочато «занадто пізно».

Експерти радять не піддаватися на російські, маніпуляції й фейки, які безглуздо брешуть, що український контрнаступ в Херсонській області є начебто провальним.


«Міноборони Росії почало проводити інформаційну операцію з подання контрнаступу України як такого, що «рішуче провалився» практично одразу після того, як він був оголошений», — йдеться у звіті.

Аналітики вказують, що українські сили використовують цей час для розгрому вразливих ділянок противника уздовж лінії фронту, запобігаючи руйнуванню міст і сіл.


«Українські офіційні особи давно визнали, що у них немає величезної маси механізованих сил, яка потрібна була б для проведення блискавичної операції зі знищення російської оборони в Херсонській області або де-небудь ще. Замість цього вони протягом декількох місяців створювали умови, атакуючи і порушуючи російські наземні шляхи постачання, командні пункти управління тощо», — пояснюють аналітики.

Залиште свій коментар