Ердоган помститься Путіну за обман із С-300 у Босфорі, – Жданов

Ердоган помститься Путіну за обман із С-300 у Босфорі, – Жданов

Росія могла обманним шляхом перекинути із Сирії через протоку Босфор ракетні системи С-300 ПМУ-2. Якщо ця дія не була погоджена з керівництвом Туреччини, президент країни Реджеп Ердоган помститься президенту РФ Володимиру Путіну.


Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов. «Якщо росіяни дійсно обдурили турків, то Ердоган помститься за такі речі. Тому що з боку Росії це реально велика підстава», – наголосив він.

Експерт звернув увагу на те, що на саміті Кримської платформи Ердоган різко змінив свою риторику щодо Росії та зайняв «жорстку проукраїнську позицію». На думку Жданова, це могло бути пов’язано як із позицією США, так і з поведінкою РФ.


Зокрема, знаковою була заява Ердогана щодо умов мирних переговорів між Росією та Україною – «передача Криму має бути підставою для початку переговорів».

«Якщо раніше Анкара висловлювалася лише за мирні переговори щодо врегулювання конфлікту, надавала для них свою територію, то сьогодні вона висловила жорстку позицію щодо умов переговорів. І ця позиція нас повністю влаштовує», – підсумував експерт.


Залиште свій коментар