Президент Хорватії заявив, що Україні не місце в НАТО, і назвав Революцію гідності переворотом

Президент Хорватії заявив, що Україні не місце в НАТО, і назвав Революцію гідності переворотом

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що Україні не місце в НАТО і у разі ескалації з Росією Загреб максимально дистанціюється від подій.


Про це, як пише «Європейська правда», повідомляє хорватське видання Dnevnik.

Відповідаючи на запитання, як Хорватія відреагує на ситуацію в Україні, Міланович сказав: «Ми не будемо мати з цим нічого спільного, і не маємо нічого. Якщо буде ескалація, він виведемо (з регіону. – Ред.) останнього хорватського солдата».


«Україні не місце в НАТО. Коли Україна змінила владу, тоді цей рух, який не був демократичним, був переворотом, під час якого було вбито 50 людей. Історія була така – Україна йде на захід, нічого не питаючи у Росії, в ЄС на неї чекають молочні ріки — кисільні береги. Україна досі залишається однією з найбільш корумпованих країн, ЄС нічого Україні не дав», – сказав він.

За словами Мілановича, він буде всіма силами ставати на заваді будь-якому залученню Хорватії до конфлікту між РФ і Україною.


«Пленкович (прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович, давній друг України. – Ред.) може погрожувати, скільки захоче. Хорватія повинна тікати від цього, як від пожежі. Хорватія не буде пожежником у цьому», — заявив Міланович.

Залиште свій коментар