Обіцяє, що все буде добре… Йому 44 і він «не лох»: Іменинник Зеленський записав нове відеозвернення до народу

Обіцяє, що все буде добре… Йому 44 і він «не лох»: Іменинник Зеленський записав нове відеозвернення до народу

Прессекретар президента ще зранку пообіцяв, що його шеф сьогодні працюватиме. З результатами роботи можна ознайомитись нижче


Президент Володимир Зеленський 25 січня вчергове звернувся до українців. Відео з’явилося у Facebook голови держави, зазначають Патріоти України.

Президент заявив, що не очікує від найближчої зустрічі радників «нормандської четвірки прориву». Але висловив надію на подальшу роботу в цьому форматі.


Також наголосив, що Україна робить усі можливі кроки задля миру та уникнення нового вторгнення Російської Федерації.

«Завтра (26 січня. — ред.) відбудеться зустріч радників нормандського формату. Ми працюємо, щоб якомога швидше відбулася зустріч чотирьох президентів для майбутнього наступу миру в Україні», — сказав Зеленський.


Зеленський додав, що станом на 25 січня «ситуація на фронті досить спокійна».

«Так, є обстріли, є порушення режиму припинення вогню і війська біля наших кордонів не зникли. Але найголовніше – у нас нуль вбитих», — сказав президент.


Зеленський зауважив, що в нього немає «дитячих ілюзій» та «рожевих окулярів». А евакуація з України деяких дипломатів не означає неминучість ескалації.

«Рожевих окулярів немає. Дитячих ілюзій немає. Але є надія, спокій, витримка і робота 24 на 7. А отже буде результат і мир. Посольства країн ЄС та багатьох інших залишають усіх своїх працівників в Україні. А те, що деякі країни вивозять частину своїх дипломатів — ще зовсім не означає неминучу ескалацію і є тонкощами складної дипломатичної гри. Разом з партнерами ми працюємо спільно і діємо єдиною командою», — підкреслив президент.

Залиште свій коментар