Президент Бразилії заявив, що знає спосіб «урегулювання» війни між РФ та Україною: обіцяє розповісти Зеленському

Президент Бразилії заявив, що знає спосіб «урегулювання» війни між РФ та Україною: обіцяє розповісти Зеленському

Президент Бразилії Жаїр Болсонару знає, як можна «врегулювати» війну між Росією та Україною. Він пообіцяв розкрити спосіб президенту України Володимиру Зеленському в телефонній розмові 18 липня.Як повідомляє Reuters, відповідну заяву Болсонару зробив під час візиту до північно-східного штату Бразилії Мараньян. «Я скажу йому свою думку, що я думаю. Вирішення цієї проблеми. Я знаю, як це можна вирішити. І я більше нікому не скажу», – сказав він.

За його словами, рішення війни в Україні «буде схоже на те, як закінчилася війна Аргентини з Великою Британією 1982 року».


Болсонару додав, що телефонна розмова із Зеленським відбудеться з ініціативи українського лідера: президент Бразилії одразу погодився на пропозицію.

Як відомо, Аргентина та Великобританія мали короткий військовий конфлікт на Фолклендських островах у південній Атлантиці. У квітні 1982 року аргентинські війська висадилися на островах, контрольованих Англією, і Лондон направив військово-морську оперативну групу на захист суверенної території. Погано оснащені війська Аргентини мали мало шансів і через два місяці здалися.


Залиште свій коментар