Зеленська була знайома із загиблою у Вінниці 4-річною Лізою: плачу разом із близькими. Відео

Зеленська була знайома із загиблою у Вінниці 4-річною Лізою: плачу разом із близькими. Відео

Перша леді України Олена Зеленська повідомила, що була особисто знайома з 4-річною Лізою з Вінниці, яку вбили російські окупанти, запустивши по місту ракети. Дитина брала участь у зйомках ролику до різдвяних свят.
Про це дружина українського президента написала у Facebook. Вона зазначила, що не може стримати сліз та плаче разом з рідними дівчинки.

«Сьогодні з жахом ми побачили фото перекинутого дитячого візочка з Вінниці. А потім, читаючи новини, я усвідомила, що знаю цю дівчинку. Знала… Маленька Ліза загинула сьогодні від російської ракети», – написала вона.


Ліза брала участь у зйомках різдвяного ролику
Ліза брала участь у зйомках різдвяного ролику

Зеленська опублікувала той самий ролик, в якому знімалися особливі діти, серед яких була і маленька Ліза. За її словами, Ліза була світлою дитиною, яка зростала в любові.

«Ми познайомилися з цією чудовою дівчинкою під час запису відео до різдвяних свят. Світла, щира, радісна дитина, яка зростала в любові. Маленька бешкетниця тоді встигла розмалювати за пів години фарбами не тільки себе, свою святкову суконьку, а й усіх інших дітей, мене, операторів і режисера. Подивіться на неї живу, будь ласка. Плачу разом з її близькими», – написала перша леді.


Лізі було усього чотири роки
Залиште свій коментар