Прем’єр Нідерландів приїхав до України з візитом вперше за 17 років

Прем’єр Нідерландів приїхав до України з візитом вперше за 17 років

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що візит прем’єр-міністра Нідерландів до України став першим за останні 17 років. Це дуже важливий та довгоочікуваний особистий візит.


Про це Президент України Володимир Зеленський сказав на спільному брифінгу з Марком Рютте в Києві, повідомляє «Європейська правда».

«Для відносин наших держав, я вважаю, що це дуже важливий особистий візит, довгоочікуваний, адже востаннє лідер Нідерландів відвідував Київ 17 років тому», — сказав Зеленський.


 

Візит Рютте глава України назвав своєчасним, оскільки поїздка проходить у той момент, коли Україна потребує підтримки та солідарності всіх друзів.


«Вдячні, що Нідерланди і особисто пан Рютте підтримують наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, а також готові до дій з метою деокупації Криму», — зазначив глава держави.

Лідери обговорили ситуацію в України та кроки з деескалації та мирного врегулювання ситуації, а також європейську та євроатлантичну інтеграцію України.


Раніше в Україну з дводенним візитом прибула Аніта Ананд – голова Міністерства національної оборони Канади.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс захворіла на коронавірус. Цього тижня вона мала прибути з візитом в Україну.

1 лютого в Україну прибув з офіційним візитом британський прем’єр-міністр Борис Джонсон.

Залиште свій коментар