«Велике будівництво»: На новому вантовому мосту у Запоріжжі зробили пропозицію руки і серця

«Велике будівництво»: На новому вантовому мосту у Запоріжжі зробили пропозицію руки і серця

На вантовому мості у Запоріжжі, який 22 січня був відкритий для руху, місцевий юнак зробив пропозицію своїй коханій.

Про це повідомляє у Facebook Укравтодор.
«Нещодавно відкритий для руху вантовий міст у Запоріжжі започатковує нову сторінку історії міста, його жителів і навіть сімей», — йдеться у повідомленні.


Жителі Запоріжжя Андрій та Марина, за інформацією Укравтодору, перебувають у стосунках вже понад п’ять років. Шлюбну пропозицію своїй дівчині хлопець зробив у день її народження в оточенні друзів на фоні найвищого в Україні пілону вантового мосту в архітектурній підсвітці.

Повідомляється, що кохана відповіла юнакові «так».


Вантовий міст у Запоріжжі є одним з флагманів програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Ідея його створення вперше знайшла відображення у містобудівному плані ще у 60-ті роки минулого сторіччя. Будівництво мосту розпочалося 2004 року. Але протягом наступних 16 років він перебував у стані довгобуду.

Сьогодні він став найвищим мостом в Україні та першим вантовим мостом, збудованим за часи Незалежності.

Як зазначив з приводу відкриття мосту заступник керівника Офісу президента та координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, ансамбль мостів у Запоріжжі, який з’єднав правобережну частину міста з центральною лівобережною і основною промисловою зоною та веде до легендарного острова Хортиця, вирішує транспортну проблему не тільки Запоріжжя, а є важливим логістичним рішення для економіки всієї країни.

Залиште свій коментар