«Ох **ать, хто ти така?»: Власник відомого ресторану в Києві обматюкав відвідувачку, якій не сподобався рамен (фото)

«Ох **ать, хто ти така?»: Власник відомого ресторану в Києві обматюкав відвідувачку, якій не сподобався рамен (фото)

Шеф-кухар попросив жінку не займати вільні місця у закладі і назвав її некомпетентною.


Власник та шеф-кухар мережі закладів у Києві обматюкав відвідувачку, якій не сподобалася страва в ресторані Ramen vs Marketing.

Жінка написала негативний відгук про ресторан на своїй сторінці в Facebook.


Відвідувачка назвала заклад розчаруванням року і перерахувала, що саме їй не сподобалося у страві. У коментарях до публікації власник грубо відповів жінці та попросив не займати місця в ресторані.

«Ох **ать, хто ти така і звідки взялась?))) Таких гастро критиків за 6 років роботи я бачив до***. Не подобається — іди далі і не займай посадки«, — написав шеф.


Крім того, на своїй сторінці в соцмережі чоловік написав розлогий пост, де за допомогою словника пояснив, хто такий критик, і назвав коментаторів некомпетентними.

«Все просто — некомпетентні люди, які намагаються видаватися до маніпуляцій, самі зариються в своїй брехні, їм просто необхідно дати більше часу, щоб наговорити ще більше абсолютно неінформативних та беззмістовних речень», — написав власник мережі закладів.


Варто зазначити, що у коментарях більшість людей були обурені поведінкою чоловіка і підтримали відвідувачку, деякі також негативно висловилися про заклад. Однак були і ті, хто залишився на боці шефа.

 

Залиште свій коментар