Окупанти атакують Маріуполь, ситуація критична: командир морпіхів виступив із заявою

Окупанти атакують Маріуполь, ситуація критична: командир морпіхів виступив із заявою

Станом на ранок 15 квітня ситуація у блокадному Маріуполі критична. Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти, майор Сергій Волина закликав українську владу провести деблокаду міста в найкоротші терміни або військовим, або політичним шляхом.


Таку заяву військовослужбовець зробив у коментарі «Українській правді». Він наголосив, що захисники Маріуполя наразі ведуть запеклі бої, противник агресивно наступає.

На думку Волини, сьогодні деблокада міста ще можлива – виходом із ситуації може бути або термінова воєнна операція, або політичне рішення. Він закликав владу країни залучити досвідчених командирів і необхідні засоби, зазначивши, що захисники не мають наміру здаватися в полон і продовжать битися, проте ситуація погіршується.


Напередодні відеозвернення також опублікував заступник командира полку, капітан Святослав Паламар. Він наголосив, що щодня захисників стає дедалі менше. У місті досі точаться важкі бої, військовослужбовці перебувають під постійним ворожим вогнем, але роблять неймовірні речі, які виходять за межі можливого.

«Нам прикро слухати припущення про те, що деблокада неможлива, про те, що ми отримали підкріплення, коли нас стає менше. Нам набридло слухати аналітиків, які прикриваються приємними словами та ллють заспокійливе у вуха українців. Важко дивитися на статистику жертв мирного населення України, де не сказано жодного слова про Маріуполь. Нібито ті жінки та діти, які стали жертвами російського терору, загинули, а нібито ще живі», – наголосив Паламар.


Залиште свій коментар