Крейсер «Москва» прикривав з повітря Херсонське угруповання окупанта, – Арестович

Крейсер «Москва» прикривав з повітря Херсонське угруповання окупанта, – Арестович

Після того, як флагман російського флоту крейсер «Москва» пішов на дно після «пожежі» на борту, все Херсонське угруповання російських окупантів залишилося без прикриття з повітря. Саме це забезпечував крейсер для можливого висадження десанту на Одещині та Херсонщині.


Про це розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв’ю російському правозахиснику Марку Фейгіну, опублікованому на YouTube 14 квітня. Арестович зазначив, що на борту крейсера перебувало командування штабу всього морського угруповання Чорноморського флоту РФ (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

«Крейсер забезпечував протиповітряну оборону для десантних військ, на його борту перебувала велика кількість комплексів С-300 морського базування, а тому «парасольку» він давав прекрасну. Окрім того, оскільки це флагман Чорноморського флоту РФ, на його борту знаходився штаб і командування флоту. Саме щодо цих офіцерів і екіпажу залишилося багато питань, бо, за різними даними, з понад 500 осіб екіпажу врятувалися близько 14 чи 50 осіб», – зауважив Арестович.


За його словами, втрата для Росії крейсера «Москва» означатиме полегшення становища української авіації на Південному напрямку.

«Діру, яка утворилася через відсутність «Москви», ще належить ретельно оцінити, але можна вже сказати, що він своєю «парасолькою» прикривав Херсонське угруповання«, – додав Арестович.


Залиште свій коментар