Кадиров жаліється на бандерівців: повідомляють родичам солдатів про їхню смерть в Україні

Кадиров жаліється на бандерівців: повідомляють родичам солдатів про їхню смерть в Україні

Українці дзвонять родичам солдатів-окупантів родом із Чечні та інформують їх близьких про смерть військовослужбовців росармії в Україні. Голові Чечні Рамзану Кадирову це не подобається, оскільки, на його переконання, вони нібито живі – але без зв’язку.
Джерело: Кадиров, якого цитують РИА Новости

Деталі: Він заявив, що казати родичам про смерть російського солдата «це мерзенні та низькі методи психологічного впливу».


Кадиров переконує, що номери мобільних телефонів цих родичів «бандерівські банди» знаходять нібито у відкритих базах даних, при цьому не уточнює, де саме в інтернеті опубліковано поіменний список складу військ, кинутих на війну в Україну з Чечні, та де вказані мобільні номери родичів цих військовослужбовців.

Важливо: Українські бійці справді часто після вдалих боїв з ворогом збирають російські телефони, які знаходять у небіжчиків, та телефонують у Росію за номерами, які підписані у пристроях «мама» або «тато» — щоб повідомити людей про смерть їх сина в Україні при спробі окупації чужої країни.Пряма мова Кадырова: «Вони, використовуючи загальнодоступні бази телефонів, обдзвонюють родичів військовослужбовців і повідомляють їм про їхню (солдатів — УП) смерть. Звичайно, це неправда, але родичі часом не можуть додзвонитися до військовослужбовця, тому що він знаходиться на важливому завданні і не може використовувати стільниковий зв’язок».

Деталі: Кадиров назвав повідомлення росіянам інформації про реальні втрати серед окупаційних військ «фашистськими методами».

Нагадаємо:

Москва всіляко приховує масштаби втрат в Україні від населення РФ, оскільки і Володимир Путін, і більшість росіян очікували, що «військова операція» буде дуже швидкою та легкою. Але з 7 березня путінський наступ практично захлинувся, а за два тижні війни втрати Росії в живій силі склали близько 12 тисяч військовослужбовців (дані уточнюються), і багато ліквідованих окупантів дійсно були родом з Чечні.

Залиште свій коментар


Loading...